Doświadczenia założycieli Enbay.pl, związane z kształtowaniem rynku usług doradztwa oraz uczestnictwo w nim od momentu pojawienia się prawnych regulacji, empatia oraz wieloletnia bezpośrednia praca z klientem, są podstawą budowania i kształtowania standardów pracy Enbay.pl.

Czerpiąc wzory z pracy najlepszych na rynku doradców różnych branż, możemy powiedzieć, że wprowadzamy rozwiązania, które są najlepsze dla klientów rynku energetycznego.

Najwyższa jakość obsługi klienta oraz standardy w zakresie współpracy z dostawcami produktów i usług, wykorzystujemy w celu zagwarantowania klientom obsługi zgodnej z oczekiwanym poziomem oraz zgodnie ze zleceniem.

Właścicielem portalu Enbay.pl jest LMT Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład grupy Arcus S.A. notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jak pracujemy

Nasza praca ściśle wiąże się z realizacją działań na rzecz klienta w zakresie doboru odpowiedniej oferty zakupu energii i gazu. Funkcjonowanie Enbay.pl opiera się na zasadach, które z powodzeniem funkcjonują od lat w zakresie świadczenia usług kompleksowego doradztwa na zorganizowanych rynkach np. ubezpieczeniowym, finansowym, giełdzie, giełdzie towarowej etc.

Od początku naszej działalności chcemy być Państwa doradcą energetycznym. W przypadku dużych firm przygotowujemy i przeprowadzamy dla klientów wyceny kontraktów oraz pośredniczymy w procesie zawarcia umowy przez klienta. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług obejmuje również pełen serwis klienta w zakresie zawartych umów ze sprzedawcą energii i lokalnym operatorem systemu dystrybucji.

To właśnie chęć zaspokojenia potrzeb naszych klientów doprowadziła do stworzenia unikalnego w skali rynku systemu porównywania ofert energii i gazu. Realizacja całego procesu daje klientowi możliwość otrzymania oferty, która będzie dostosowana do jego aktualnych potrzeb z uwzględnieniem obiektywnej oceny warunków zawieranej umowy. Kolejnym elementem jest możliwość poznania ofert liczących się na rynku firm sprzedających energię jak również poznanie ofert niezależnych sprzedawców. W ramach oceny uwzględniamy istotne dla klienta kryteria np. warunki rozliczeń, cena, warunki umowy.

Dlaczego Enbay.pl?

Uwolniony rynek energii elektrycznej i gazu, umożliwia odbiorcy/klientowi wybór dowolnego sprzedawcy posiadającego koncesję na sprzedaż energii i paliwa gazowego wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

Rzeczywista oferta rynkowa. Dzięki naszej platformie nasz klient otrzymuje aktualną ofertę rynkową rekomendowanych sprzedawców energii i gazu. Niezależne porównanie ofert wraz z precyzyjnym wyliczeniem korzyści. Enbay.pl jest pierwszą w Polsce platformą oferującą innowacyjny model sprzedaży energii elektrycznej i gazu. Wprowadzamy do tego sektora to, co jest znane na innych otaczających nas rynkach – multisprzedaż.

Zawsze aktualna

Kalkulacje taryf są precyzyjne dzięki stałemu połączeniu z systemem kalkulacyjnym Enbay.pl. Nie przegapisz żadnej zmiany cen ani promocji

Zestawienie porównawcze

Zyskujesz możliwość porównania ofert - nie musisz już szukać u różnych sprzedawców. My mamy najlepsze oferty!

Wszystko w jednym miejscu

W jednym miejscu, online, zamkniesz cały proces sprzedażowy – od wpisania danych, przez kalkulacje, po generowanie zestawień porównawczych

Serwis posprzedażowy

Każdy klient ENBAY SYSTEM otrzymuje bezpłatny dostęp do swojego doradcy przez cały okres trwania umowy

Zero kosztów

Wszelkie formalności załatwiamy w imieniu naszych klientów bez żadnych opłat

Jeden system – wiele ofert

Już nie musisz szukać u różnych sprzedawców i robić karkołomnych zestawień. My po prostu mamy najlepsze oferty!

Korzyści

Korzystając z oferty Enbay.pl, możesz liczyć na:

  • Obniżenie kosztów zakupu energii i gazu poprzez analizę aktualnych oferty sprzedawców
  • Ograniczenie własnych nakładów związanych z przygotowaniem, realizacją i oceną składanych ofert
  • Merytoryczne wsparcie w zakresie oceny warunków oferowanych przez sprzedawców
  • Bieżącą obsługę w zakresie komunikacji ze sprzedawcą i OSD
  • Wsparcie w zakresie reklamacji składanych do sprzedawcy i OSD dla umów zawieranych za naszym pośrednictwem
  • Oszczędność czasu
  • Pewność wyboru najlepszej oferty
  • Bezpieczeństwo zawieranych transakcji zabezpieczona poprzez polisę OC działalności wykupioną przez naszą firmę

Współpraca

Jesli jesteś dostawcą usług lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszego zakresu działania, masz pytania natury formalej lub organizacyjnej? Zapraszamy do kontaktu!

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przedstawimy warunki współpracy.

Zespół Enbay.pl

Wolisz porozmawiać? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!

Obowiązek informacyjny
Twoja prośba została wysłana. Niebawem do Ciebie oddzwonimy