JAK KUPIĆ ENERGIĘ?

 

Dzięki Enbay.pl już dziś możesz kupić energię i gaz nie ruszając się z miejsca, wystarczy że poświęcisz 10 minut na porównanie ofert, wybór i kontakt z nami. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać atrakcyjne warunki i otrzymasz wyczerpującą informację na ich temat, a umowa trafi do Ciebie. Wystarczy że zastosujesz poniższe:

 

  • WARIANT – KONTAKT Z DORADCĄ

ZAPOZANAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ POSTĘPOWANIA TUTAJ

1. WYBIERZ TARYFĘ DLA SIEBIE

Wybierasz interesującą Cię taryfę, wprowadzasz swoje dane i obliczasz aktualną cenę energii lub gazu.

2. PORÓWNAJ OFERTY I WYBIERZ SPRZEDAWCĘ ENERGII

Następnie porównujesz aktualne oferty rynkowe i decydujesz która z opcji jest dla Ciebie najkorzystniejsza.  Zamawiasz bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Ci zakończyć proces zakupu i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Skompletuje wraz z tobą wszystkie niezbędne dokumenty i będzie monitorował dalszy ciąg procesu zawarcia umowy, stale informując Cię o aktualnym statusie.

3. ODBIERZ NOWĄ UMOWĘ I CIESZ SIĘ NISKIMI KOSZTAMI ENERGII

Po zakończeniu procesu przygotowania umowy otrzymujesz gotowe dokumenty do podpisu. Jeśli kupujesz korzystając z pomocy konsultanta przez telefon, podajesz mu dane, a on wprowadza je za Ciebie w systemie koncernu. Potwierdzenie zawarcia umowy  otrzymujesz e-mailem, a gotowe dokumenty przychodzą do Ciebie pocztą.

 

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA


JAK ZMIENIĆ SPRZEDAWCĘ?


  • WARIANT – GENERUJ UMOWĘ

ZAPOZANAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ POSTĘPOWANIA TUTAJ

1. WYBIERZ TARYFĘ DLA SIEBIE

Wybierasz interesującą Cię taryfę, wprowadzasz swoje dane i obliczasz aktualną cenę energii i gazu.

2. PORÓWNAJ OFERTY I WYBIERZ SPRZEDAWCĘ ENERGII

Porównujesz aktualne oferty rynkowe i decydujesz która z opcji jest dla Ciebie najkorzystniejsza, następnie rozpoczynasz proces.   Wybierając „Generuj umowę” przejdziesz do formularza, który należy uzupełnić w celu przygotowania dokumentów do zawarcia umowy. Po przesłaniu formularza otrzymasz potwierdzenie, że umowa dla Ciebie jest w trakcie przygotowania.

3. ODBIERZ NOWĄ UMOWĘ I CIESZ SIĘ NISKIMI KOSZTAMI ENERGII

Po zakończeniu procesu przygotowania umowy otrzymujesz gotowe dokumenty. Ty decydujesz czy dokumenty otrzymasz w formie elektronicznej czy papierowej. Skan podpisanych dokumentów odeślij do nas e-mailem, a oryginały odbierze od Ciebie kurier.

 

                        

 

 

 

Wolisz porozmawiać? Wpisz telefon, oddzwonimy!

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.