Nasza praca ściśle wiąże się z realizacją działań na rzecz klienta w zakresie doboru odpowiedniej oferty zakupu energii i gazu. Funkcjonowanie Enbay.pl opiera się na zasadach, które z powodzeniem funkcjonują od lat w zakresie świadczenia usług kompleksowego doradztwa na zorganizowanych rynkach np. ubezpieczeniowym, finansowym, giełdzie, giełdzie towarowej etc.

Od początku naszej działalności chcemy być Państwa doradcą energetycznym. W przypadku dużych firm przygotowujemy i przeprowadzamy dla klientów wyceny kontraktów oraz pośredniczymy w procesie zawarcia umowy przez klienta. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług obejmuje również pełen serwis klienta w zakresie zawartych umów ze sprzedawcą energii i lokalnym operatorem systemu dystrybucji.

To właśnie chęć zaspokojenia potrzeb naszych klientów doprowadziła do stworzenia unikalnego w skali rynku systemu porównywania ofert energii i gazu. Realizacja całego procesu daje klientowi możliwość otrzymania oferty, która będzie dostosowana do jego aktualnych potrzeb z uwzględnieniem obiektywnej oceny warunków zawieranej umowy. Kolejnym elementem jest możliwość poznania ofert liczących się na rynku firm sprzedających energię jak również poznanie ofert niezależnych sprzedawców. W ramach oceny uwzględniamy istotne dla klienta kryteria np. warunki rozliczeń, cena, warunki umowy.

               


FIRMA


DLACZEGO ENBAY.PL?


KORZYŚCI


WSPÓŁPRACA


GRUPA ARCUS


                 

 

          

 

 

 

 

 

 

Wolisz porozmawiać? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!

Obowiązek informacyjny
Twoja prośba została wysłana. Niebawem do Ciebie oddzwonimy