JAK PRACUJEMY?

 

Nasza praca ściśle wiąże się z realizacją działań na rzecz klienta w zakresie doboru odpowiedniej oferty zakupu energii i gazu. Funkcjonowanie Enbay.pl opiera się na zasadach, które z powodzeniem funkcjonują od lat w zakresie świadczenia usług kompleksowego doradztwa na zorganizowanych rynkach np. ubezpieczeniowym, finansowym, giełdzie, giełdzie towarowej etc.

Od początku naszej działalności chcemy być Państwa doradcą energetycznym. W przypadku dużych firm przygotowujemy i przeprowadzamy dla klientów wyceny kontraktów oraz pośredniczymy w procesie zawarcia umowy przez klienta. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług obejmuje również pełen serwis klienta w zakresie zawartych umów ze sprzedawcą energii i lokalnym operatorem systemu dystrybucji.

To właśnie chęć zaspokojenia potrzeb naszych klientów doprowadziła do stworzenia unikalnego w skali rynku systemu porównywania ofert energii i gazu. Realizacja całego procesu daje klientowi możliwość otrzymania oferty, która będzie dostosowana do jego aktualnych potrzeb z uwzględnieniem obiektywnej oceny warunków zawieranej umowy. Kolejnym elementem jest możliwość poznania ofert liczących się na rynku firm sprzedających energię jak również poznanie ofert niezależnych sprzedawców. W ramach oceny uwzględniamy istotne dla klienta kryteria np. warunki rozliczeń, cena, warunki umowy.

               


FIRMA


DLACZEGO ENBAY.PL?


KORZYŚCI


WSPÓŁPRACA


GRUPA ARCUS


                 

 

          

 

 

 

 

 

 

Wolisz porozmawiać? Wpisz telefon, oddzwonimy!

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.